Zmiany w sposobie rekrutacji do szkoły.

Zmiany w sposobie rekrutacji do szkoły.

Wszyscy wiemy, że obecny czas nie jest łatwym okresem dla wszystkich uczniów, a zwłaszcza dla tych którzy kończą szkołę podstawową i stają przed dylematem wyboru nowej szkoły. Dlatego wychodząc naprzeciw chcemy dostosować tegoroczny system rekrutacji, aby był on bezpieczny, prosty i funkcjonalny.

Zmieniliśmy sposób rekrutacji aby odbywała się tylko w wersji elektronicznej, a także zrezygnowaliśmy z rozmów wstępnych do szkoły.

Jeśli jesteś zainteresowany nauką w naszej szkole, zachęcamy do przeczytania szczegółowych informacji w zakładce Rekrutacja 2020/2021 w menu po lewej stronie.

Jeśli chcesz zobaczyć jak mieszkamy i w jakich warunkach się uczymy, zapraszamy Cię na wirtualny spacer po naszej szkole

20192018 2017

2016  20152014