Zmarł Ojciec Paschalis Kwoczała OFM.

Zmarł Ojciec Paschalis Kwoczała OFM.

Z przykrością informujemy, że w piątek 11 grudnia 2020 r. o godz. 12:15, w Domu Głównym Prowincji w Krakowie odszedł do Pana po ciężkiej chorobie śp. o. Paschalis Kwoczała OFM.

Msza św. pogrzebowa odbędzie się w środę 16 grudnia o godz. 11.00 na rodzinnej Opolszczyźnie w Sanktuarium św. Anny na Górze św. Anny (ul. Klasztorna 6).

Ojciec Paschalis zorganizował dla naszej szkoły 2 razy pielgrzymkę do Ziemi Świętej. W naszych modlitwach polecajmy Panu Bogu śp. o. Paschalisa.

Informacja o śmierci oraz zdjęcie pochodzą z: www.ofm.krakow.pl

20192018 2017

2016  20152014