XIII Forum Młodzieży Szkół Katolickich

XIII Forum Młodzieży Szkół Katolickich

W tym dniu uczestniczyliśmy XIII Forum Młodzieży Szkół Katolickich w Częstochowie. Spotkanie było podzielone na kilka części. Prelekcje zaproszonych gości były połączone ze wspólnym śpiewaniem, które prowadził zespół muzyczny. Swoim świadectwem podzielił się m.in. ks. Bp. Marek Solarczyk i red. Przemysław Babiarz. Po przerwie modliliśmy się przed Najświętszym Sakramentem, a następnie uczestniczyliśmy w Eucharystii, której przewodniczył i homilię wygłosił ks. Abp. Wacław Depo - metropolita częstochowski. Matce Bożej Częstochowskiej polecaliśmy cały rok szkolny, aby był dla nas jak najbardziej owocny.

2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008