Wyjście do teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

Wyjście do teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

We wtorek wieczorem pojechaliśmy do teatru im. Juliusza Słowackiego na spektakl pt. „Chory z urojenia”. Była to komedia Moliera, obśmiewająca głupotę, zacofanie, obłudę i podłość. Sztuka ta poruszała bardzo aktualny temat samotności, pychy, paradoksu i próżności życia. W dzisiejszym zagmatwanym świecie wszyscy jesteśmy „chorzy”, bo zbyt często jesteśmy samotni. Poprzez śmiech wyciągnęliśmy wiele mądrych refleksji. W głównej roli wystąpił jeden z najpopularniejszych aktorów – Andrzej Grabowski. :) Był to niezapomniany wieczór!