Wyjazd z ARKĄ do Częstochowy

Wyjazd z ARKĄ do Częstochowy

W tym czasie uczniowie naszego Kolegium: Artur Lisowski, Sebastian Gburek, Piotr Wierzbicki, Łukasz Iwanicki, Mateusz Pitala jako wolontariusze uczestniczyli w wyjeździe rekolekcyjnym Wspólnoty Niepełnosprawnych „ARKA” do Częstochowy. Codziennie uczestniczyli we Mszy Świętej w kaplicy Matki Bożej przed cudowną ikoną Maryi na Jasnej Górze, słuchali konferencji ks. Waldemara Pszenicznego SDS, brali udział w Apelu Jasnogórskim. W niedzielę część grupy była obecna na Boskiej Liturgii sprawowanej w obrządku greckokatolickim. Wyjazd z osobami niepełnosprawnymi to bardzo ciężka praca która uszlachetnia i uczy pokory.

2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008