Wycieczka do Instytutu Pamięci Narodowej

Wycieczka do Instytutu Pamięci Narodowej

W ramach wyjścia zorganizowanego przez p. prof. Lilianę Syrkiewicz mogliśmy zobaczyć archiwa wielickiego oddziału IPN i lekcji przygotowanej przez pracowników tego oddziału. Mogliśmy na własne oczy zobaczyć to co dotychczas znaliśmy z telewizji. Jako, że wielu z nas jest pasjonatami historii było to bardzo udane wyjście, które pokazało jak wygląda praca archiwisty.

2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008