Wspólna zabawa na torze gokartowym w Krakowie.

Wspólna zabawa na torze gokartowym w Krakowie.

Wczoraj uczniowie szkoły wykorzystali swój voucher prezentowy, który dostali od Św. Mikołaja i przez 2 godziny mieli cały tor gokartowy ElikartM dla siebie.

Po krótkim szkoleniu przez pracownika, każdy miał okazję spróbować szybkiej jazdy po torze. Zabawa była naprawdę świetna! Nawet Dyrektor i Prefekt szkoły skorzystali z okazji i dołączyli do uczniów. Na koniec pobytu wszyscy zjedli wspólnie smaczną pizzę.