Wizytacja Ojca Prowincjała Jacka Komana.

Wizytacja Ojca Prowincjała Jacka Komana.

Wczoraj w naszej szkole miała miejsce wizyta Ojca Prowincjała Jacka Komana. Po przyjeździe do Liceum o. Jacek spotkał się z nauczycielami i wychowawcami klas, by wspólnie porozmawiać na temat szkoły i nauczania w kolegium. Po wspólnym posiłku odbyło się spotkanie z uczniami, a następnie zapoznanie z dokumentacją szkoły. Po podsumowaniu wizytacji każdy udał się na Mszę Św. w Kościele, po której wszyscy zjedli wspólnie kolację.