Wernisaż poplenerowy

Wernisaż poplenerowy "Sługa Boży Brat Alojzy Kosiba OFM"

Wernisaż poplenerowy "Sługa Boży Brat Alojzy Kosiba OFM"

Od ponad tygodnia grupa artystów z Kazimierskiej Konfraternii Sztuki, błąkała się przy wielickim klasztorze i w jego okolicach, w poszukiwaniu inspiracji do tworzenia swoich dzieł. Pogoda była zmienna, jednak w więksozść dni królowało Słońce. Nie dalej jak wczoraj, mogliśmy wraz z wieloma innymi przybyłymi gośćmi podziwiać wyniki trudu zapryzyjaźnionych artystów. Sługa Boży Brat Alojzy Kosiba - kwestarz i jałmużnik klasztorny - i Jego umiłowana Wieliczka w różnych odsłonach...
Dziękujemy o. Nikodemowi Gdykowi OFM za zaproszenie i sami polecamy się dalszej gościnności :D

2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008