To była ich ostatania wycieczka!

To była ich ostatania wycieczka!

W minioną sobotę, uczniowie Klasy 3, po raz ostatni prawdopodobnie w takim składzie wybrali się na wspólną wycieczkę. Wszystko wskazuje na to, że ich czas w Kolegium dobiega końca...a coroczna wycieczka maturzystów do Kalwarii, Wadowic i Oświęcimia z mocą podkreśla chwilę zbliżających się matur. Panowie... Odpoczywajcie mądrze... Za kilka dni, jedne z najważniejszych egzaminów w Waszym życiu!

2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008