Szkolenie do Międzyszkolnej Ligii Debat Oksfordzkich.

Szkolenie do Międzyszkolnej Ligii Debat Oksfordzkich.

Wczoraj uczniowie z klasy IG wzięli udział w szkoleniu z zasad debaty oksfordzkiej i sztuki przemawiania, które przeprowadził Pan Mikołaj Krupa z Krakowskiego Stowarzyszenia Mówców.
W ten sposób przygotowują się do finału Międzyszkolnej Ligii Debat Oksfordzkich ,,Słowa mają moc", który odbędzie się 26 lutego w sali kinowej Wielickiej Mediateki.

,,Międzyszkolna Liga Debat Oksfordzkich "Słowa mają moc" z udziałem publiczności i jury to kolejny projekt edukacyjny dla uczniów z terenu gminy Wieliczka, realizowany przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Wieliczce pod patronatem honorowym Burmistrza Wieliczki Artura Kozioła. Celem projektu jest szukanie odpowiedzi na ważne dla młodzieży pytania i zagadnienia, a także nauka konstruktywnego dialogu i dyskusji, rozwój umiejętności publicznego występowania, pisania przemówień i argumentowania”.

Zdjęcie: MGOPS/Agnieszka Rogalska

20192018 2017