Św. Mikołaj w Kolegium.

Św. Mikołaj w Kolegium.

Wczoraj w Kolegium pojawił się Święty Mikołaj! Jest bardzo zapracowany, dlatego postanowił odwiedzić uczniów naszej szkoły dzień wcześniej i wręczyć im osobiście prezenty. Największą niespodzianką był dla nich voucher na tor gokartowy ElikartM w Krakowie, gdzie w poniedziałek po lekcjach będą mogli wszyscy wspólnie się bawić.

Nie zabrakło także wspólnej zabawy podczas teleturnieju, w którym ze wszystkimi brał udział Dyrektor Szkoły: o.Krzysztof Bobak, Prefekt o. Wacław Bujak i brat Jerzy.

Dzisiaj Św. Mikołaj i jego pomocnicy wyruszyli z Kolegium do przedszkoli aby wręczyć prezenty najmłodszym :)