Spekakl pt. ,,Zemsta

Spekakl pt. ,,Zemsta" w Teatrze Stu w Krakowie.

Spekakl pt. ,,Zemsta" w Teatrze Stu w Krakowie.

We wtorkowy wieczór uczniowie udali się do teatru STU w Krakowie na spektakl pt. ,,Zemsta”  w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego, który już od wielu lat bawi widzów. Wspaniali aktorzy grający głównych bohaterów lektury szkolnej, w swoich historycznych kostiumach przypominali nam jednak współczesne postacie. Lekka i z dystansem komedia w teatrze to był idealny pomysł na wieczorne wyjście.