Śluby Panieńskie w Teatrze STU.

Śluby Panieńskie w Teatrze STU.

Wczoraj wieczorem byliśmy na spektaklu ,,Śluby Panieńskie" w Teatrze STU w Krakowie.

„Przyrzekam na kobiety stałość niewzruszoną. Nienawidzić ród męski, nigdy nie być żoną” - od tych słów rozpoczął się spektakl, gdzie Aniela (Paulina Kondrak) i Klara (Joanna Pocica) składają tytułowe śluby panieńskie.
Młode aktorki odegrały swoje role wspaniale, podobnie jak Aleksander Talkowski grający niesfornego Gustawa oraz Łukasz Szczepanowski grający nieśmiałego Albina. Radosta zagrał znany aktor Grzegorz Mielczarek, który wraz z Marią Seweryn (Panią Dobrójską) stworzyli zgrany komediowy duet.
Cały spektakl oglądało się bardzo przyjemnie, gdzie podziwialiśmy bardzo dobrą grę aktorską oraz dość współczesne kostiumy i scenografię ?

202020192018

20172016 2015