I edycja konkursu wiedzy o powiecie wielickim.

I edycja konkursu wiedzy o powiecie wielickim.

6 grudnia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wieliczce odbyła się I edycja konkursu wiedzy o naszym powiecie, który został zorganizowany z okazji jego 20-lecia.
Konkurs składał się z kilku etapów: praca plastyczna, rozwiązanie quizu, odpowiedzi ustne i rozwiązywanie kart pracy. Pytania dotyczyły m.in. historii naszego regionu, zabytków oraz struktury i organizacji powiatu.
Dwójka naszych uczniów: Oliwier Loojenga oraz Dominik Samaryn uzyskali wyróżnienie.
Gratulujemy!

Zdjęcie: www.pckziu-wieliczka.pl