Film pt. ,,Śladami Ojca Dolindo

Film pt. ,,Śladami Ojca Dolindo".

Polecamy wszystkim obejrzeć 19 min. film pt. ,,Śladami Ojca Dolindo", który opowiada o ks.Dolindo Routolo z Neapolu (kandydacie na ołtarze), który był prześladowany przez całe życie przez rodzinę, kolegów i duchowieństwo (był nawet więźniem 'Macao' w Watykanie), ale nigdy nie sprzeciwił się Kościołowi. Ks. Dolindo przebaczał swoim krzywdzicielom i rewanżował się dobrem za wyrządzone mu zło.

Czy to nie jest lekarstwo na prawdziwe szczęście? Film zawiera wstrząsające świadectwa pielgrzymów do Neapolu na temat: przebaczenia, śmierci, cierpienie i nadziei.

Film został nakręcony w Neapolu. Reż. Krzysztof Żurowski.

20192018 2017

2016  20152014