Dzień Skupienia i Kolęda w naszym  Kolegium.

Dzień Skupienia i Kolęda w naszym Kolegium.

Dzień Skupienia i Kolęda w naszym Kolegium.

Sobota 11 stycznia była dla nas pierwszym Dniem Skupienia w Nowym Roku, który spędziliśmy w Kolegium. O godzinie 10:00 odbyła się konferencja i warsztaty na temat antropologii chrztu św., które ciekawie poprowadził o. Łukasz Samiec. Następnie uczestniczyliśmy we Mszy św., po której udaliśmy się na obiad.

O godzinie 14:00 miała miejsce Kolęda, gdzie każdego mieszkańca naszego Internatu odwiedził o. Łukasz. Wspólnie modliliśmy się i śpiewaliśmy kolędy, podczas gdy dwóch naszych zdolnych kolegów grało na skrzypcach i trąbce.

Wieczorem obejrzeliśmy film pt. ,,Czy naprawdę wierzysz?”, który przedstawia 12 różnych historii. Bohaterami są zwykli ludzie, popełniający różne życiowe błędy, a ich historie i czyny pokazują jak często w życiu tracimy swoją wiarę.

Więcej zdjęć na naszym: Facebooku