100 lat niepodległości

100 lat niepodległości

11 listopada w wielu miastach naszej Ojczyzny przygotowano szereg imprez patriotycznych, wpisujących się w wielkie narodowe świętowanie 100 lat od odzyskania przez Polskę niepodległości. W naszym mieście program obchodów był wybitnie obfity. Mieliśmy okazję uczestniczyć w niektórych punktach programu. Szczególnym przedsięwzięciem dla nas był wieczorny koncert pt. "Odzyskali, co najlepsze. To Ojczyzna twa." w wykonaniu Wielickiej Orkiestry Kameralnej, Chóru im. Jana Pawła II w Strumianach oraz Chóru Camerata z Wieliczki.

2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008